OLIVERS PetfoodDuńska marka OLIVERS  jest znana w krajach skandynawskich od 1998 roku. Jest synonimem właściwej opieki i dbałości o jakość żywienia zwierząt domowych czego potwierdzeniem jest ogromna popularność karm OLIVERS  wśród hodowców i właścicieli psów i kotów m.in. w Danii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Karmy OLIVERS  to doskonale zbilansowane diety, powstające przy stałym udziale i nadzorze lekarzy weterynarii oraz specjalistów z zakresu żywienia, którzy  kontrolują proces produkcji oraz dbają o jakość i pochodzenie produktów, z których powstają karmy OLIVERS.

Podstawowe cechy karm OLIVERS to:

Najważniejszym i głównym źródłem białka w diecie jest zawsze suszone i świeże mięso kurczaka, indyka, kaczki,  jagnięcina lub ryby.

Zródłem węglowodanów są:  owies, ziemniaki, ryż, groszek zielony, proso, sorgo.

OLIVERS stawia swoim dostawcom bardzo wysokie wymagania dotyczące obróbki i transportu surowych składników wchodzących w skład oferowanych produktów.

Każda karma zawiera składniki tworzące OLIVERS Petfood - Receptury.

Każda karma zawiera składniki  tworzące OLIVERS Digestion Boost.

Każda karma OLIVERS zawiera kompleks Aura Boost.

Każda karma OLIVERS zawiera Omega-3 Boost czyli odpowiednio zbilansowaną ilość oleju z łososia, będącego źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6.

Każda karma OLIVERS zawiera odpowiednią ilość L-karnityny - składnika przyspieszającego i ułatwiającego spalanie zmagazynowanego tłuszczu i zamienianie  go w energię.

W skład karm OLIVERS wchodzi Flex-C: glukozamina i chondroityna niezbędne do prawidłowej pracy stawów, zwłaszcza u psów z chorobami stawów, po urazach,  starszych czy szybko rosnących.

Karmy OLIVERS nie zawierają dodatków koloryzujących, syntetycznych polepszaczy smaku i substancji konserwujących.

Cykl produkcyjny jest stale kontrolowany i podlega szczególnemu rygorowi co  pozwala mieć pewność, że OLIVERS dołożył wszelkich starań i wykonał wszystko co możliwe dla bezpieczeństwa produkcji  oferowanych karm.

Obok szerokiej gamy gryzaków, smakołyków, środków pielęgnacyjnych oraz suplementów proponujemy dwie linie pełnoporcjowych karm dla psów:

OLIVERS CLASSIC – karmy zawierające w składzie oprócz świeżego i suszonego mięsa takie składniki jak owies, proso, sorgo lub ryż, olej z łososia, owoce i warzywa.     

OLIVERS GRAIN FREE – karmy bez zbóż, z ziemniakami i wysoką zawartością suszonego i świeżego mięsa kurczaka, indyka, kaczki i łososia lub jagnięciny, z warzywami, owocami i innymi składnikami korzystnie wpływającymi na kondycję i zdrowie psa.

Pełen asortyment OLIVERS dostępny jest w sklepie sklep.PSIESMAKI.COM