Szanowni Państwo,

OLIVERS - duński producent karm dla psów i kotów, który stworzył wysokojakościowe karmy od lat cieszące się niesłabnącą popularnością właścicieli i hodowców, firma, która na pierwszym miejscu stawia jakość i troskę o zdrowie i kondycję Waszych pupili - zaprasza do współpracy i skorzystania z przygotowanej dla Państwa oferty.

Zapraszamy do zapoznania się z wyborem karm z linii OLIVERS CLASSIC oraz OLIVERS GRAIN FREE .

W asortymencie proponujemy również szeroki wybór gryzaków, smakołyków, suplementów diety i środków pielęgnacyjnych.

Dla hodowców prowadzących hodowle zarejestrowane w ZKwP/FCI przygotowane mamy specjalne oferty cenowe na karmy OLIVERS Petfood oraz liczne upominki oraz wyprawki dla szczeniąt w różnych wariantach.

Klub hodowców OLIVERS - OLIVERS więc niż wspaniałe chwile

W każdej wyprawce znajduje się 1 kg karmy, zabawka lub książka o wychowaniu psa, opakowanie smakołyków, książeczka zdrowia, foldery informacyjne, kupon rabatowy na zakupy produktów OLIVERS w niższej cenie, w sklepie psiesmaki.com.

Hodowca po wypełnieniu i przesłaniu do OLIVERS formularza rejestracyjnego otrzyma cennik dla hodowców i będzie mógł dokonywać zakupów karm wg przedstawionej oferty.

Hodowca powinien zgłosić zapotrzebowanie na wybrane wyprawki dla szczeniąt najpóźniej na 21 dni przed wydaniem ich do nowych domów.


Zainteresowanych hodowców prosimy o kontakt telefoniczny :

+48513 144 654; +48 516 812 682,

lub kontakt mailowy :Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy !

Zespół OLIVERS Petfood

sklep.Psiesmaki.com